top of page

Drukas pakalpojumi

Piedāvājam visa veida drukas pakalpojumus. 

Digitālā druka

Viena no modernākajām drukas metodēm, kas patlaban pieejama.

Pateicoties tehnoloģijas straujai attīstībai un ļoti labai cenas un kvalitātes attiecībai, digitālā druka, iespējams ir gudrākā izvēle dažādu produktu ātrai un kvalitatīvai pavairošanai mazā un vidējā daudzumā – līdz pat vairākiem tūkstošiem eksemplāru.

Lielformāta druka

Offseta druka

Offseta druka, saukta arī par offseta litogrāfiju, ir plaši izplatīta drukas tehnika, kurā uz iespiedformas uzklāts offseta krāsas attēls tiek pārnests uz offseta gumijas cilindriem, un tad tas tiek pārnests uz papīra vai cita materiāla. Izmantojot offseta druku, iespējams nodrukāt daudz un dažādus produktus, kā piemēram, kārtis, bukletus, brošūras, plakātus, grāmatas, žurnālus u.c. 

Šādu drukas pakalpojumu nodrošinām, sadarbojoties ar labākajām tipogrāfijām Latvijā un Baltijas valstīs, nodrošinot augstvērtīgu kvalitāti, labākos termiņus par izdevīgāko cenu.

Sietspiedes druka 

Sietspiede ir piemērota nelielu un vidēji lielu tirāžu drukāšanai. Šāds iespiešanas veids ir īpaši populārs vizītkaršu ražošanā, kā arī, piemēram, ielūgumiem, diplomiem, apsveikuma kartiņām u.c.


Sietspiede ir apdrukas veids, kad var apdrukāt dažādus materiālus - biezu un krāsainu papīru vai kartonu, līmplēvi, plastmasu, koku, metālu, stiklu un tekstilizstrādājumus. To ļoti bieži izmantojam visa veida prezentreklāmas apdrukai.
Pielietojot šo metodi, attēls uz drukājamās virsmas ir daudzkārt noturīgāks, salīdzinot ar citām modernajām attēlu pārneses sistēmām.


Sietspiedes tehnikā iespējams panākt daudz piesātinātāku un spīdīgāku krāsu toni nekā ofsetdrukā, digitālajā drukā, kā arī iespējams iegūt nelielu reljefu uz drukājamās virsmas.

Sazinies ar mums 

Paldies par pieteikumu

bottom of page