top of page

Identitāte

Piedāvasim jums visaptverošu pakalpojumu klāstu, piesaistot  jums nepieciešamo mērķauditoriju izceļot jūsu uzņēmumu uz pārējo fona. 

Mūsu mērķis ir izcelt jūsu uzņēmumu, nodrošinot unikālu un atpazīstamu vizuālo identitāti, kas piesaistīs jūsu mērķauditoriju un veicinās atgriezenisko saiti ilgtermiņā. 

Logo un Branding

Mēs sākam ar jūsu zīmola pamatu - izveidojot izcilu logo un nosakot pareizo krāsu paleti, kas atspoguļo jūsu uzņēmuma būtību un vērtības.

Grafiskais Dizains

Izstrādājam un pielāgojam visus nepieciešamos vizuālos elementus, lai radītu konsistentu un atpazīstamu zīmolu.

Sociālo Mediju Satura Izstrāde

Mēs radam aizraujošu un iedarbīgu saturu jūsu sociālajiem medijiem, stiprinot saikni ar jums nepieciešamo auditoriju. Tas ietver gan grafikas, gan teksta saturu, kas atspoguļo jūsu zīmolu un veicina iesaistīšanos veidojot jūsu klientu atgriezenisko saiti.

Kampaņu izveide

Piedāvāsim pilnu atbalstu arī kampanju izstrādē, nodrošinot saskaņotus un piesaistošus materiālus, kas palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķus.

Projekti

RIA GROUP

KAFIJAS STŪRĪTIS

RESTO BULDURI

CHOICE

Protams, reklāmas kampaņu un komunikācijas sagatavošana ir ļoti būtisks process, lai piesaistītu jaunus klientus un uzturētu esošos. Šeit ir daži soli, kādi veicam, lai izstrādātu efektīvu reklāmas kampaņu un komunikācijas plānu:

Mērķu Noskaidrošana:

Noteiksim skaidrus mērķus, ko vēlamies sasniegt ar reklāmas kampaņu. Vai vēlamies palielināt pārdošanas apjomu, palielināt zīmola atpazīstamību vai veicināt jaunu produktu/pakalpojumu ieviešanu tirgū?

Mērķauditorijas Noteikšana:

Precīzi identificēsim mērķauditoriju, kuru vēlamies sasniegt. Tas ietver demogrāfisko informāciju, intereses, uzvedības modeļus un citus faktorus, kas palīdzēs mums izveidot pielāgotu komunikāciju.

Budžeta Noteikšana:

Izstrādāsim reklāmas budžetu, lai saprastu, cik daudz resursu varam veltīt kampaņai. Tas ietver reklāmas kanālu izvēli, reklāmas izmaksas un citus saistītos izdevumus.

Reklāmas Kanālu Izvēle:

Noteiksim, kurus reklāmas kanālus izmantosim, lai sasniegtu mūsu mērķauditoriju. Tas var ietvert sociālos medijus, tiešsaistes reklāmu, televīziju, radio, printētos materiālus utt.

Kreatīvās Idejas Izstrāde:

Izstrādāsim unikālu un aizraujošu reklāmas saturu, kas piesaistīs uzmanību. Tas ietver gan vizuālu saturu, gan tekstu, kas ir saskaņots ar uzņēmuma vizuālo identitāti.

Reklāmu Izvietošana:

Īstenosim reklāmas izvietošanu izvēlētajos kanālos, ņemot vērā mērķauditoriju un budžetu.

Analīze un Optimizācija:

Pēc reklāmas kampaņas sākuma analizēsim rezultātus, izmantojot analīzes rīkus. Ja nepieciešams, veiksim kampaņas optimizāciju, lai panāktu labākus rezultātus.

Ilgtermiņa Plānošana:

Izstrādāsim ilgtermiņa reklāmas un komunikācijas plānu, kas palīdzēs uzturēt konsistentu un efektīvu zīmola klātbūtni tirgū.

Sociālo Mediju Pārvaldība:

Aktīvi uzturēsim un pārvaldīsim sociālo mediju kontus, lai uzturētu savienojumu ar klientiem un veicinātu dialogu.

Klientu Atsauksmju Pārvaldība:

Pārvaldīsim un reaģēsim uz klientu atsauksmēm, veicinot pozitīvu zīmola reputāciju.

bottom of page