top of page

Mēs esam D21

D21-Studio

Reklāmas un Dizaina Studija 

Kāpēc D21? 

Atbilde ir pavisam vienkārša. 3,2,1 ir viszināmākā atskaite pirms visa, kas notiek jebkur un jebkad. Piemēram - 3,2,1 un gatavs; 3,2,1 un sākam utt. Tieši tāpat ir ar mūsu dizainu, 2, 1, un gatavs. 

 


Viss sākas ar ideju, redzējumu. Domu, kas rada pirmo dizaina kopsavilkumu no kura arī tiek izveidots pats gala rezultāts, vai tas būtu iepakojuma dizains, izkārtne ,vai vides reklāma.  

Reklāmas un dizaina studija? 

Ko nozīmē reklāma?  

Reklāma ir viss ko mēs vēlamies parādīt, pārdot, vai izcelt. VISS !!!

Studija? 

Studijā rodas 90% materiālu, ko ir iespēja pataustīt un apskatīt. Šeit top pirmie paraugi sērijveidu produktiem, piemēram, tirdzniecības stendiem.
Šeit ražojam individuāla dizaina reklāmas izkārtnes, stendus, interjera elementus. Eksperimentējam ar dažādiem materiāliem, meklējot jaunus risinājumus, kurus piedāvāt mūsu klientiem.

 

 

2019

Interesanti

Visa pamats bija jauna darba meklējumi un ambīciju realizēšana. 
Ideja par savu reklāmas uzņēmumu man radās Anglijā, kur arī darbojos šajā nozarē. Atgriežoties Latvijā pēc 10 gadu prombūtnes, meklējot savu vietu šeit, sapratu, ka ir laiks īstenot savu sapni un ir jādara tas, kas nes gandarījumu pašam un apkārtējiem.

 

 

Esmu no tiem kam vienmēr ir bijusi nepieciešama atzinība visā ko daru. Tieši tas kalpoja man kā lielākais stimuls veidot savu  individuālo uzņēmumu, kuru novērtēs arī citi.

Uzņēmums 

Ideja par reklāmas uzņēmumu  nāk no Anglijas kur arī darbojos šajā nozarē lielāko daļu. 

Sākuma doma bija  - Aģentūra kura nodrošina starpnieka pakalpojumus starp dizaineriem, tipogrāfijām un ražotājiem, uzrauga procesus no A līdz Z piegādājot klientam produktu. Saprotot ka tirgus šobrīd prasa ko vairāk, radās arī darbnīca, kurā ražojam stendus, gaismas reklāmas izkārtnes un interjera, eksterjera elementus, un individuāla dizaina dekorus.

martin.png

Mums uzticas

Sadarbības partneri 

Jebkurš mūsu klients ir vairāk kā sadarbības partneris.

Veidojot jaunu dizainu, stendu vai izkārtni aktīvi sadarbojamies ar pasūtītāju veidojot saikni un izprotot pasūtītāja vēmes. 

Vincents restorāns
Choice Jūrmala logo #FFFDF6.png
logo_header2 white.gif
resto bulduri logo white.png
LEdome balts.png
png balti burti.png
egmebeles logo png.png
bottom of page